Wycieczka do Paryża

 • Termin pobytu

od 11.11.2018 - 14.11.2018

Transfer z kierowcą busem od 460 € w 2 strony

 • Zakwaterowanie w Paryżu

    

Appart'hôtel Montmartre sieci Odalys 

Hotel jest położony zaledwie kilka kroków od słynnej Bazyliki Sacré-Coeur! Oferuje 72 pokoje, które mogą pomieścić od 2 do 4 osób. Komfortowo wyposażone, wnętrza posiadają sejf, telewizor, łazienkę z wanną i wyposażony aneks kuchenny. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w pokojach i pomieszczeniach ogólnodostępnych.

Studio 2 osobowe (około 19 m²) - cena za studio 3 noce: 364 €  

Łóżko 160 lub 2 x 80. Wyposażony aneks kuchenny (płyta grzewcza, stół na lodówkę, mikrofalówka, czajnik, ekspres do kawy).Łazienka z wanną, suszarką do włosów, lustrem powiększającym. Telewizja (kanały międzynarodowe), dostęp do sieci Wi-Fi, sejf

2 pokoje 2/4 osób (od 30 m² do 32 m²) - cena za apartament 3 noce: 840 €

Salon z rozkładaną sofą, łóżko 160 lub 2 x 80. Wyposażony aneks kuchenny (płyta grzewcza, stół na lodówkę, mikrofalówka, czajnik, ekspres do kawy). Łazienka z wanną, suszarką do włosów, lustrem powiększającym. Telewizja (kanały międzynarodowe), dostęp do sieci Wi-Fi, sejf

Pakiet hotelowy: krótki pobyt od 1 do 4 dni

 • Pościel (łóżka ścielone w dniu przyjazdu)
 • Bielizna łazienkowa, pakiet startowy produktów toaletowych
 • Codzienne sprzątanie
Na koniec pobytu klienci są zobowiązani posprzątać kącik kuchenny, wynieść śmieci lub można zamówić tę usługę w cenie 60 € za apartament.
Płatne na miejscu: taksa pobytowa 2,48 €/dzień/os, kaucja zwrotna 300€ za apartament

Opcjonalne usługi płatne na miejscu:

 • Strefa wellness z basenem i łaźnią turecką: 10 € / godzinę
 • Usługi pralni: 4 € (pranie) - 2 € (suszenie)
 • Parking podziemny: 25 € / dzień
 • Zestaw ręczników (1 duży i 1 mały oraz mata łazienkowa): 7 €
 • Śniadanie: 14 € (+12 lat) - 9 € (4-12 lat)
 • Sprzątanie końcowe 60 €

Karnet na metro 3 dni 3 strefy - 29 €/ os

Karnet 10 szt sterfa 1-2   18 €

 • Obiady

Obiad w restauracji  La Bonne Franquette na Montmartre  - 40 €/ os 

lub

w restauracji Restauracja Les Noces de Jeannette koło Opery

 • Bilety wstępu

BILETY WSTĘPU NA ATRAKCJE

Karta muzealna 2 dniowa   

 •  Przewodnik po Paryżu

 

Ubezpieczenie turystyczne KL, NW, bagaż - informacje o karcie NFZ:

Ustawa o „usługach turystycznych” zobowiązuje nas do ubezpieczenia Państwa podczas podróży. Proponujemy więc ubezpieczenie firmy Signal Iduna Bezpieczne Podróże - KL 40.000 euro , NNW – 15.000 zł  bagaż 1000 zł  OC 30 000 €- dzieci mają zniżkę 20%. Na życzenie ubezpieczającego, po opłaceniu dodatkowej składki, zakres umowy ubezpieczenia może zostać rozszerzony o różne ryzyka. Oczywiście możecie Państwo zrezygnować z powyższego ubezpieczenia jeżeli już posiadacie takie ubezpieczenie. 
BIURO PODRÓŻY - WARUNKI REZERWACJI

Zawarcie umowy: 

w przypadku akceptacji powyższej propozycji przygotujemy Państwu umowę – zgłoszenie. Prześlemy również warunki uczestnictwa w naszych imprezach, warunki związane z ubezpieczeniem i inne niezbędne dokumenty. Po otrzymaniu umowy należy ją wypełnić i odesłać mailem. 

Płatność:

- równolegle z odesłaniem umowy poprosimy o przesłanie kopii dokonania opłaty tj.:
- 30 % wartości świadczeń (zaliczka ) gdy umowa zawierana jest na więcej niż 30 dni przed wyjazdem (dopłat do pełnej wartości 70 % następuje na 30 dni przed wyjazdem) lub
- 100% pełnej wpłaty gdy do rozpoczęcia świadczeń zostało 30 dni lub mniej lub gdy zostały zamówione bilety lotnicze.
- płatność może nastąpić gotówką w biurze lub przelewem. Możliwa wpłata w € lub PLN wg. kursu PeKaO S.A. tabela sprzedaż
- kopię przelewu lub wygenerowane elektroniczne potwierdzenie przelewu należy wysłać na nasz adres mailowy.

- od dnia 26 listopada 2016 r. pobierana jest opłata od każdego klienta w wys. 10 pln na turystyczny fundusz gwarancyjny.

Rezerwacja: 

- po spełnieniu przez Państwa powyższych czynności dokonamy rezerwacji zamówionych świadczeń. Informujemy, iż powyższe propozycje zostały przygotowane w oparciu o dostęp do tzw. „dynamicznych” systemów rezerwacyjnych, które nie umożliwiają zakładania tzw. rezerwacji wstępnych (z wyjątkiem świadczeń hotelowych firmy ODALYS FRANCE, Pierre&Vacances). 

- istnieje więc możliwość, iż od momentu otrzymania od nas umowy do momentu jej odesłania może wystąpić sytuacja, w której cena świadczeń zamówionych uległa zmianie lub świadczenia nie są już dostępne. W takim przypadku natychmiast skontaktujemy się z Państwem przedstawiając propozycję alternatywną. Po akceptacji nowej propozycji dokonujemy natychmiastowej rezerwacji świadczeń a w przypadku braku zainteresowania innymi świadczeniami gwarantujemy natychmiastowy 100% zwrot wpłaconej kwoty.
- wszystkie dokonane przez nas rezerwacje potwierdzimy Państwu mailem zwrotnym.

Dokumenty podróży:

 - po dokonaniu końcowej wpłaty wystawimy i przesyłamy pocztą lub mailem dokumenty podróży tj. vouchery, polisy, opisy, plany dojazdu i inne niezbędne dokumenty.

Faktura:

- zostanie wystawiona i przesłana pocztą po zakończeniu świadczeń turystycznych na życzenie Klienta.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji.

Opinie naszych Klientów o BP Promotion / Wakacje we Francji