Transfery z lotniska w Nicei do rezydencji

Prywatne transfery z lotniska w Nicei 

  

Jeżeli wybierzesz się w podróż, aby podziwiać różnorodność krajobrazów Riwiery Francuskiej unikaj transportu publicznego i podróżuj wygodnie i spokojnie prywatnym transferem! 
 
Twój lot będzie przez nas śledzony aż do lądowania, abyś mógł się zrelaksować wiedząc, że ktoś czeka na Ciebie w dniu przyjazdu.  Po przybyciu na lotnisko w Nicei odbierzemy ciebie i twój bagaż z terminalu 1 lub 2. Kierowca będzie czekał na ciebie  z tabliczką z twoim nazwiskiem na przeciw twojego wyjścia w hali przylotów. Auto z klimatyzacją zabierze ciebie i twoje bagaże do twojego miejsca zakwaterowania. 
 
Voucher:
po rezerwacji otrzymasz potwierdzenie mailem a na minimum 48 godzin przed usługą otrzymasz  również mailem Voucher, który  zawiera szczegóły transferu jak miejsce i godzine spotkania, adresy docelowe i numer telefonu do kierowcy.
 
Auta: 
którymi realizowane są transfery posiadają klimatyzacją, Marki BMW (pojemność 4 miejsca) , Mercedes Viano, Vito (pojemność 8 miejsc) lub inne.  
 
Kierowcy:
mówią po francusku i angielsku (oczekujemy na kierowcę który będzie mówił po polsku ) i gwarantują punktualny i komfortowy transfer.
 
Bagaż:
2 sztuki na osobę - podręczny i główny. Dodatkowy bagaż zostanie zabrany za dopłatą jeżeli jest miejsce w bagażniku. Małe zwięrzęta winny znajdować się w klatkach.
 
Foteliki dziecięce:
nie są dostarczane przez przewoźnika ale po potwierdzeniu mogą zostać wypożyczone za dopłatą.
 
Transfer powrotny: 
zalecamy umówienie spotkania na minimum 3 godziny przed odlotem. Czas trwania transferu np. z Cannes wynosi ok. 50 minut.
 
Warunki anulowania: 
możesz anulować transfer bez opłat do 7 dni przed przyjazdem. Anulacja od 7 do 4 dni  to opłata 50%  i od 3 dni i mniej wynosi 100% kosztów.
 
Ceny:
zawierają wszystkie  opłaty parkingowe, podatki i dopłaty paliwowe.  Poniżej podajemy ceny transferów do 3 rezydencji, w które możesz zarezerwować w naszym biurze. Ceny do innych obiektów potwierdzimy po złożeniu zapytania.