Wakacje we Francji - Sainte Maxime. Wczasy na Lazurowym Wybrzeżu to gwarancja wypoczynku. Proponujemy tylko sprawdzone apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu z basenami i ogrodami. Zarezerwuj noclegi w apartamentach lub hotelach.

Sainte Maxime 

Sainte Maxime to miejsce, w którym single, pary lub rodziny, zawsze znajdą idealne rozwiązanie, aby spędzić niezapomniany pobyt na Lazurowym Wybrzeżu. Hotel przy plaży, willa z widokiem na morze, mieszkanie dwa kroki od piaszczystego brzegu, dlaczego nie? Każdy sposób jest dobry na przeżycie przygody i doświadczenia uroku pięknego miejsca, jakim jest Sainte Maxime. Miejsce to jest oazą spokoju, w której spacerując wzdłuż morza przeżyjesz chwile, które mogłyby trwać wiecznie. Mały raj między morzem a ziemią, z dużą ilością piaszczystych plaż, umożliwiających zarówno uprawianie sportów wodnych, jak i relaks w ciepłym gronie rodzinnym. Wypoczynek w tym miejscu wprawi Was w atmosferę relaksu i błogiego spokoju. Poza tym w mieście znajdują się kino, 4 kluby nocne i 4 bary, klub brydża, odbywają się otwarte dla publiczności koncerty, również folklorystyczne. Sam region, dużo mniej znany, oferuje liczne możliwości pieszych wędrówek (m.in. masyw des Maures). W okolicy warto zwiedzić m.in. Port Grimaud (8 km), Saint-Tropez (14 km), Fréjus (22 km), Saint-Raphãel (24 km) oraz dwie miejscowości malowniczo usytuowane na wzgórzach - Gassin (13 km) i Ramatuelle (15 km).

Atrakcje turystyczne: warto zwiedzić zabytkową dzielnicę znajdującą się naprzeciwko portu. Są tu domy prowansalskie z kolorowymi fasadami, targ, ratusz (z dziedzińca wspaniały widok na miasto i na zatokę). Koniecznie trzeba też zobaczyć port, regionalne muzuem Musée de la Tour Carrée, ogród botaniczny, galerie sztuki.


 

Zobacz rezydencje

Les Platanes Maeva
Les Coteaux de la Nartelle Maeva