Wakacje we Francji - Saint Raphael. Wczasy na Lazurowym Wybrzeżu to gwarancja wypoczynku. Proponujemy tylko sprawdzone apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu z basenami i ogrodami. Zarezerwuj noclegi w apartamentach lub hotelach.

Saint-Raphaël 

Saint-Raphael to miejscowość kąpieliskowa, pięknie położona w zatoce Fréjus, 33 km na południowy zachód od Cannes, 2 km od Fréjus. Liczne trasy spacerowe i piękne punkty widokowe wzdłuż wybrzeża na morze i wyspy. Wspaniała linia brzegowa z szerokimi plażami i mnóstwem małych zatoczek. Jazda konna, tenis, golf, kąpielisko, wypożyczalnia łodzi, narty wodne. Przez cały sezon odbywają się przeróżne festiwale i imprezy, m.in.: zawody golfowe w czerwcu, festiwal jazzowy w lipcu, Tydzień Kina Europejskiego we wrześniu.

Atrakcje turystyczne: kościół Notre Dame de la Victoire de Lépante (styl neobizantyjski), dzielnicę Valescure, Stare Miasto z pozostałościami murów obronnych. stary port, Muzeum Archeologiczne oraz zabytkowe wille - Villa Rouquerousse (1900) i Villa Sémiramis. Promenada René Coty oraz bulwar Generała de Gaulle'a oferują wspaniały widok na morze i na bliźniacze, czerwone skały ("Lew ziemi" i "Lew morski").

 

Zobacz rezydencje w Saint-Raphael

Corniche d' Or Maeva
Hotel Continental 3*
Hotel Golf de l'Esterel Latitudes
Les Mimosas Odalys
Promenade des Bains Maeva
Valescure Maeva