Wakacje we Francji - Saint Laurent du Var. Wczasy na Lazurowym Wybrzeżu to gwarancja wypoczynku. Proponujemy tylko sprawdzone apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu z basenami i ogrodami. Zarezerwuj noclegi w apartamentach lub hotelach.

 

 
Saint Laurent du Var

Saint Laurent du Var - nie można sobie wyobrazić lepszego miejsca na Lazurowym Wybrzeżu. Na wyciągnięcie ręki będziesz mógł skorzystać z wszystkich atrakcji Saint-Laurent-du-Var. Miasto oferuje turystom urok autentycznej wsi z żywym, nadmorskim klimatem. Saint-Laurent-du-Var mocno koncentruje się na przyjemnościach związanych z pobliskim morzem. Róże, goździki, drzewa cytrusowe i oliwne nadają miastu jeszcze większego uroku, wzbogacając przy tym lokalną tradycję. Na miejscu jest wiele sklepów i restauracji.

Sport i rekreacja: Można upawiać wszystkie sporty wodne, takie jak żeglarstwo, windsurfing, narty wodne, katamaran, parasailing, nurkowanie, łowienie ryb...

Atrakcje turystyczne: Saint Laurent du Var to urocze miasteczko z piękną promenadą, portem jachtowym, które tętni życiem o każdej porze roku. Centrum handlowe Cap 3000 oddalone o 2km.

 

 

Zobacz rezydencje

Heliotel Marine P&V