Serdecznie witamy na stronie przeznaczonej do płatności on-line. 

W trosce o Państwa wygodę i bezpieczeństwo, nawiązaliśmy współpracę z renomowanym serwisem Przelewy24 oraz międzynarodowym operatorem płatności Moneybookers.

DOKONAJ PŁATNOŚCI ON-LINE:

Jeżeli znają już Państwo wybrany produkt usługowy i wysokość "kwoty do zapłaty", proszę uzupełnić poniższy formularz i zatwierdzić wprowadzone dane "zapłać w przelewy24". System stworzy formularz zamówienia i przeniesie Państwa na szyfrowaną stronę (zobacz przykład), gdzie jeszcze raz zweryfikujecie Państwo poprawność danych i dokończycie transakcje zgodnie z instrukcjami.

Proszę uzupełnić dane do przelewu:

Imię i Nazwisko:
Ulica:
Nr domu:
Nr mieszkania:
Kod pocztowy:
Miasto:
E-mail:
Tytuł płatności:
 Dodatkowy opis:
Wartość: zł, gr

Uwaga!

Pragniemy przypomnieć, iż kwotę w polu wartość należy powiększyć o wysokość prowizji tj. 3 % całej kwoty świadczeń (np. jeśli chcą Państwo przelać 100 PLN, 100 + 3% = 103 PLN - całkowita wartość do przelewu)

Płatności nie należy dokonywać bez konsultacji z biurem. Wycofanie płatności będzie skutkowało naliczeniem kosztów bankowych.

Jeżli mają Państwo jakieś problemy to prosimy o kontakt a na pewno Państwu pomożemy: 0048 71 343 53 15 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 do 16:00) lub mail: info@promotion.com.pl