„Dzień dobry! W czym mogę pomóc?” 

Dziękuję, że trafiliście właśnie tutaj... A z doświadczenia wiem, że nikt nie trafia tu przez przypadek. 

pozdrawiam Agnieszka JĘDRZEJEWSKA 

Ps.

Oto pewna historia;

Kiedyś, dawno temu, odwiedziła nas młoda dziewczyna. Trafiła do nas dzięki swojej... babci. Weronika, bo tak miała na imię, weszła i rozejrzała się nieśmiało, ze wzrokiem który każdy z nas pamięta z dziecięcych lat. Przecież wszyscy znamy to uczucie, kiedy myśl o tym czego pragniemy maluje obrazy na naszej twarzy... a moment gdy ujrzymy nasze pragnienia sprawia, że cała energia z tych wszystkich fascynacji i emocji nie pozwala nam przez chwilę wypowiedzieć ani słowa... Prawda?

"Dzień dobry. Bardzo bym chciała zobaczyć Disneyland ...A babcia Ela powiedziała mi, że tak długo jak będę o czymś marzyła, tak długo moje marzenia będą miały sens..."

Teraz już wiecie, dlaczego nikt tu nie trafia przez przypadek? Tak, jesteśmy tu po to, by pomóc Wam cudownie spędzić wakacyjny czas. Ale przede wszystkim, chcemy pomóc Wam spełniać marzenia. I robimy to już od wielu lat.

Pracuję wraz z mężem a naszą przygodę z turystyką rozpoczeliśmy się już w połowie lat 80-tych jako absolwenci wydziału turystyki wrocławskiej AWF i jeleniogórskiej szkoły obsługi ruchu turystycznego. Doświadczenie to okres pracy w kilku firmach zwiazanych z turystyką we Polsce i Francji. W 1992 roku połączyliśmy w naszą pasję do podróży oraz nasze przygotowanie zawodowe... To był jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu! "Stworzyliśmy małe biuro podróży, ale takie do którego przychodzą nieznajomi, a wychodzą przyjaciele" tak to sobie wymarzyliśmy. I ten sen nam się spełnił.

Posiadamy licencję na prowadzenie biura podróży oraz rekomendacje Dolnośląskiej Izby Turystycznej i Francuskiej Organizacji Turystycznej. Jesteśmy przedstawicielem wielu renomowanych francuskich firm posiadających własne obiekty hotelowe i rezydencje z apartamentami. Większość proponowanych świadczeń, obiektów znamy osobiście co sprawia, iż wybór naszej oferty to gwarancja dobrego wypoczynku. Mamy również dobre opinie naszych Klientów. Oferujemy pomoc przy wyborze najciekawszej oferty oraz miłą obsługę. Aby sprawdzić dostępność danej oferty lub skonsultować się z nami, prosimy o przesłanie maila z zapytaniem na adres aga@dofrancji.pl. 


 

Zapraszamy na pachnącą kawę do naszego biura ! 

Agnieszka i Janusz

  • 55-002 Kamieniec Wrocławski  
  • ul. Cedrowa 2 Dobrzykowice
  • Tel.: +48 71 34 353 15 
  • Tel. kom.: +48 502 034 021 lub 502 034 019
  • E-mail : promotion@promotion.com.pl

Zapraszmy od poniedziałku do soboty od 9.00 do 17.00

 

 
 
 

20.10.2017

 

 

 Opinie naszych klientów.

Nasze gwarancje prawne.Nasz zespół

 

 
Oto trzon naszego  aktualnego zespołu biurowego.  Oczywiście nie sposób przestawić wszystkich  współpracowników, którzy wyjechali z Polski  i wspierają nas na bieżąco  z  Paryża, Nicei czy Lourdes …
 
Szczególnie dziękujemy tym wszystkim naszym pracownikom, którzy przepracowali z nami wiele lat. Dziękujemy bardzo Kamili, Irence, Magdzie, Dagmarze, Justynie, Renatce, Julii, Patrycji, Kasi, Łukaszowi, Krzysztofowi oraz dziesiątkom stażystów, pedagogów i kucharzy, którzy tworzyli naszą jakość  przez te wszystkie lata. 
Agnieszka
właściciel / obsługa klienta
+48 71 34 353 15
+48 502 034 021
Janusz
kontakty z kontrahentami z Francji
+48 502 034 019
+33 605 736 482
Paweł
fotografia, grafika komputerowa na zlecenie
Bożena
księgowa
prowadzenie podstawowych usług księgowych na zlecenie
+48 501 051 674