ref prom

 

Nasi partnerzy we Francji

 

Firma została założona w 1967 roku przez Gérarda Brémonda. Posiada 40 letnie doświadczenie, jest europejskim liderem pod względem ilości rezydencji (50 tys. apartamentów w Europie i Francji).

Maeva jest jedną z pięciu marek grupy Pierre & Vacances. Obecnie oferuje pobyty w najpiękniejszych rejonach: nad morzem, w górach, a także w mieście. Maeva dysponuje ponad 36 tys. apartamentów oraz pokoi hotelowych. Firma przyjmuje rocznie 3,5 mln gości.

Sieć posiada liczne hotele i rezydencje w największych miastach we Francji. Na jedną noc, na tydzień lub miesiąc, znajdziesz tu  gościnność, komfort i liczne usługi, które uczynią Państwa pobyt przyjemnym.

 

Marka Adagio jest wynikiem współpracy między wiodącą światową siecią Accor (lider w Europie), oraz Grupą Pierre & Vacances - lider loklnej europejskiej turystyki.

To francuska firma turystyczna, która powstała w 1998 roku. Zajmuje drugie miejsce pod względem ilości obiektów (około 10 tys. miejsc noclegowych) we Francji i rejonie Basenu Morza Śródziemnego (Hiszpania, Włochy, Chorwacja).

 

Jest to jedna z najlepszych i największych firm oferujących noclegi w świecie. Grupa Choice Hotels International posiada 6 tys. hoteli (ponad 490 tys. pokoi).

 

Firma posiada 35 rezydencji turystycznych które, oferują gustownie urządzone apartamenty położone w pięknym otoczeniu. Wiele z ich obiektów posiada basen, saunę czy też łaźnię parową. Wszystkie apartamenty ResidHotel wyposażone są w kuchnię.

Residhome Apparthotel jest siecią oferująca rezydencje biznesowe i turystyczne na terenie Francji.  Zapewnia studia i apartamenty w pełni wyposażone, w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnic biznesowych, węzłów komunikacyjnych, centrów handlowych w samym sercu największych miast.

Sejours&Affaires to marka należąca do ResidHome. Sejours&Affaires specjalizuje się w wynajmie rezydencji hotelowych, w pełni umeblowanych i wyposażonych, na pobyty biznesowe, jak i turystyczne w 41 ośrodkach we Francji. Firma świadczy duży wybór usług odpowiadający oczekiwaniom swoich klientów.

Firma posiada 25 letnie doświadczenie, dysponuje 20 tys. obiektów noclegowych w ponad 60 miastach, w ponad 20 krajach. Apartamenty Citadines są w pełni wyposażone, usytuowane w całej Europie, Azji, rejonie Zatoki Perskiej oraz na Pacyfiku.

Jest to czwarty otwary na świecie park rozrywki Walta Disneya. Kompleks położony jest na przedmieściach Paryża. Wszystkie hotele Disneyland Resort Paris utrzymane są w bajkowym klimacie.  

Grupa Park&Suites jest spółką zależną od Equailliance, powstałą 10 lat temu. Stała się ona wiodącą marką w zarządzaniu biznesowymi rezydencjami w dziedzinie turystyki. Posiada 50 rezydencji na terenie całej Francji, 5215 apartamentów.

Sieć CGH Residences to firma dysponująca czterogwiazdkowymi rezydencjami w Alpach (dostęp do 15 stacji narciarskich). Rezydencje CGH wyróżniają się doskonałą lokalizacją, wysokim standardem, komfortowymi apartamentami oraz dostępem do centrum SPA, w którym znajdują się m.in. podgrzewane baseny, sauny, hammam ,jacuzzi.

Latitudes Hotels jest jedną z marek grupy Pierre&Vacances, dysponującą hotelami 3 i 4-gwiazdkowymi. Każdy hotel zapewnia komfort, ciekawe atrakcje oraz możliwość odkrycia uroków różnorodnych regionów: w mieście, nad morzem czy w górach.

Franceloc ma  w swojej szerokiej ofercie ponad 50 kampingów wysokiej jakości (3* i 4*) na terenie całej Francji oraz rezydencje wypoczynkowe zarówno nad morzem (Atlantyckim i Śródziemnomorskim), jaki i w górach (Alpy) i na wsi (Ardèche, Drôme Provençale, itd). Synonimem marki są: wysokiej jakości zakwaterowania, parki wodne, kluby rozrywkowe dla dzieci i dorosłych.

Sieć Cortalia specjalizuje się w wynajmie rezydencji na Lazurowym Wybrzeżu. Oferuje ona wysokiej jakosci rezydencje wraz z wieloma udogodnieniami oraz usługami.