Wakacje we Francji - Menton. Wczasy na Lazurowym Wybrzeżu to gwarancja wypoczynku. Proponujemy tylko sprawdzone apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu z basenami i ogrodami. Zarezerwuj noclegi w apartamentach lub hotelach.

 

Menton

Menton o miejscowość wypoczynkowa otoczona morzem i górami. Kolebka sztuki i historii, przemierzając miasteczko można odnaleźć wiele małych barokowych pałaców. Miejscowość słynie z wyjątkowego klimatu, przez co jest chętnie odwiedzana przez turystów. Rośnie tu wiele egzotycznych gatunków roślin, a licznie występujące parki i ogrody zachwycają oczy spacerujących. Miasteczko tętni życiem przez cały rok. Menton słynie z Święta Cytryn, które odbywa się corocznie w lutym. Cisza, spokój, relaks, morze, słońce, plaża... czegóżby chcieć więcej? Menton to idealne miejsce na wypoczynek dla każdego.

Atrakcje turystyczne: Warto tutaj zobaczyć średniowieczną starówkę, przepiękne ogrody (rośliny subtropikalne, ogród botaniczny), muzea, kasyna, place targowe. Z Menton można kontynuować podróż m. in. do Nicei (30km) oraz do księstwa Monako (10km).

 

Zobacz rezydencje

Les Rivages du Parc P&V
Menton Centre All Seasons
Les Citronniers Maeva