Wakacje we Francji - Mandelieu. Wczasy na Lazurowym Wybrzeżu to gwarancja wypoczynku. Proponujemy tylko sprawdzone apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu z basenami i ogrodami. Zarezerwuj noclegi w apartamentach lub hotelach.

 

Mandelieu

Mandelieu to słynna miejscowość kąpieliskowa, leżąca u ujścia rzeki Siagne, u podnóża masywu Tanneron-Massif. Jest to miejscowość, która zyskała szeroka sławę dzięki mimozom. Są to przepiękne rośliny tropikalne dopełniające niesamowity śródziemnomorski klimat Mandelieu. Miasto położone na zboczu, które z gracją pochyla się w kierunku morza. Pola golfowe, piaszczyste plaże, parki i ogrody zapewniają udaną zabawę nie tylko w lecie. Odwiedź Mandelieu i sam przekonaj się, jak releksujący i odprężający może być pobyt na Lazurowym Wybrzeżu.

Sport i rekreacja: dancingi, dyskoteki, 3 kluby nocne, casino nad morzem, jazda konna, 34 korty tenisowe, golf, kąpielisko na plaży, wszystkie rodzaje sportów wodnych, 4 porty sportowe, 40 km tras spacerowych

Atrakcje turystyczne: Chateau-Musee, Klub Wiejski Sant'Estello, na początku lutego odbywa się tu 10-dniowy festiwal oraz parada z okazji rozkwitania mimozy. Z Mandelieu można wybrać się do równie pięknych miejsc Lazurowego Wybrzeża, np. do Cannes (8 km) lub do Frejus (28 km).

 

Zobacz rezydencje

Cannes-Mandelieu MMV Holidays
Carré Marine Coralia
Village Mandelieu Park&Suites
Les Jardins Ombragés Maeva
Les Terrasses de Cannes Odalys
Mandelieu Resort P&V