Wakacje we Francji - Grimaud. Wczasy na Lazurowym Wybrzeżu to gwarancja wypoczynku. Proponujemy tylko sprawdzone apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu z basenami i ogrodami. Zarezerwuj noclegi w apartamentach lub hotelach.

Lazurowe Wybrzeże Port Grimaud  Lazurowe Wybrzeże Port Grimaud  Lazurowe Wybrzeże Port Grimaud

Lazurowe Wybrzeże
Port Grimaud

Port Grimaud to nowoczesne, tętniące życiem miejsce, będące celem wakacyjnych wyjazdów, zwany również Wenecją Prowansji. Malownicza wioska na lagunie, wybudowana w typowym stylu prowansalskim. Port Grimaud sprawia wrażenie śródziemnomorskiej wioski rybackiej położonej nad brzegiem zatoki, ale w rzeczywistości jest to nowoczesny i luksusowy kompleks mieszkaniowy, posiadający w pełni wyposażoną przystań oraz urokliwą, piękną plażę. Po lagunie kursują barki pasażerskie, zapewniające lepszą dostępność komunikacyjną. U stóp zatoki położona jest nowoczesna dzielnica Grimaud z kolorowymi domkami zbudowanymi na palach. Znajdują się tu przystań dla jachtów, kawiarnie, restauracje i niezliczone mostki oraz kanały.

Atrakcje turystyczne: ruiny XI-wiecznego pałacu, romański kościół Saint-Michel, młyn Saint-Roch, mostek wróżek oraz małe, zabytkowe uliczki. Z Grimaud można wybrać się na wycieczkę m.in. do pobliskiego Saint-Tropez (12 km), do Ste-Maxime czy do dwóch niezwykle malowniczych miasteczek Gassin i Ramatuelle. W Grimaud i w okolicznych miejscowościach odbywają się przez cały sezon ciekawe imprezy, m.in.: Święto Wełny w Grimaud (maj), uroczyste procesje w Saint-Tropez (czerwiec), Festiwal Muzyki Świata w Grimaud (lipiec-sierpień), Festiwal Jazzowy w Ramatuelle (sierpień).

Zobacz rezydencje w Port Grimaud:

Hotel Soleil de Saint Tropez Soleil Vacances
Les Parcs de Grimaud P&V
La Palmeraie Odalys
Les Bastides de Grimaud Odalys

Lokalizacja Port Grimaud na Lazurowym Wybrzeżu.


Wyświetl większą mapę

Dodatkowe świadczenia na Lazurowym Wybrzeżu.

Atrakcje turystyczne na Lazurowym Wybrzeżu

Zobacz nasze propozycje na Lazurowym Wybrzeżu. Liczne atrakcje turystyczne Lazurowego Wybrzeża są odwiedzane przez każdego turystę.

Hotele i apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu

Zobacz również inne nasze propozycje zakwaterowania na Lazurowym Wybrzeżu oraz zakwaterowanie w najbliższej okolicy.