Wakacje we Francji - Les Issambres. Wczasy na Lazurowym Wybrzeżu to gwarancja wypoczynku. Proponujemy tylko sprawdzone apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu z basenami i ogrodami. Zarezerwuj noclegi w apartamentach lub hotelach.

Lazurowe Wybrzeże Les Issambres  Lazurowe Wybrzeże Les Issambres  Lazurowe Wybrzeże Les Issambres

Lazurowe Wybrzeże
Les Issambres

Les Issambres to przepięknie położona wioska wakacyjna (3'000 mieszkańców), St Tropez - 22 km, St Raphaël - 13 km, Ste Maxime - 8 km. Jest to piękny, szybko rozwijający kurort. Na miejscu znajdują się: supermarket, sklep mięsny, piekarnia, butik, poczta, bank. Możemy wybrać się do: jednej z restauracji, baru, czy pobawić się na dyskotece. Thalassoterapia. Usługi medyczne: apteka, lekarz. Dojazd: autostrada A8, zjazd "Le Muy". Stacja kolejowa "SNCF Saint Raphaël". Najbliższe lotnisko: Nice (NCE) 76 km, Toulon/Hyères (TLN) 63 km. To miejsce stworzone do wypoczynku zarówno dla tych lubiących aktywny wypoczynek, jak i dla tych preferujących leżakowanie na plaży.

Sport i rekreacja: sporty wodne m. in. pływanie, windsurfing, w pobliżu pola golfowe, jazda na rowerach i inne.

Atrakcje turystyczne: w pobliżu warto zobaczyć Bulwar nadmorski, kościół i Tour Carree des Dames w Sainte-Maxime (10 km), bulwar nadmorski, wille, kościół, Notre-Dame-de-la-Victoire-de-Lepante i Eglise Sant Rafeu w St-Raphael (15 km).

 Zobacz rezydencje w Les Issambres:

Les Calanques P&V
Les Rivages P&V
Le Hameau P&V
Village Club Les Issambres

Lokalizacja Les Issambres na Lazurowym Wybrzeżu.


Wyświetl większą mapę

Dodatkowe świadczenia na Lazurowym Wybrzeżu.

Atrakcje turystyczne na Lazurowym Wybrzeżu

Zobacz nasze propozycje na Lazurowym Wybrzeżu. Liczne atrakcje turystyczne Lazurowego Wybrzeża są odwiedzane przez każdego turystę.

Hotele i apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu

Zobacz również inne nasze propozycje zakwaterowania na Lazurowym Wybrzeżu oraz zakwaterowanie w najbliższej okolicy.