Wakacje we Francji - La Croix Valmer. Wczasy na Lazurowym Wybrzeżu to gwarancja wypoczynku. Proponujemy tylko sprawdzone apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu z basenami i ogrodami. Zarezerwuj noclegi w apartamentach lub hotelach.

 Lazurowe Wybrzeże La Croix Valmer  Lazurowe Wybrzeże La Croix Valmer  Lazurowe Wybrzeże La Croix Valmer

 Lazurowe Wybrzeże
La Croix Valmer

La Croix Valmer to mała, ale przytulna prowansalska miejscowość w jednym z najpiękniejszych regionów Francji. Polożona nad Zatoka Saint-Tropez jest idealnym miejscem dla wczasowiczów z dziecmi bądź ludzi starszych. Ta malownicza wioska wakacyjna usytuowana jest pomiędzy St-Maxime (25 km) i Le Lavandou (30 km). La Croix Valmer posiada wyjątkowe położenie: miejscowość leży nad samym morzem, za nią rozciągają się łagodne wzgórza osłaniające ją od wiatrów. Znajdują się tu liczne zabytki (m.in. piękne wille z początku XX wieku) oraz niezwykle malownicze ścieżki przyrodnicze. Plaże w odległości kilku minut jazdy samochodem, w tym jedna z najpiękniejszych plaż Wybrzeża - Plaża Gigaro. Gassin- 2,6 km, Cavalaire - 5 km, Saint-Tropez - 12 km . Na miejscu: sklep spozywczy, sklep miesny, piekarnia, butik, poczta, bank, restauracja, koncerty, imprezy wieczorne.

Atrakcje turystyczne: koncerty, puby. W pobliskim Ste. Maxime Park wodny, klub golfowy „Beauvallon”

Sport i rekreacja: tenis, narty wodne, żeglarstwo, ścieżki rowerowe, kąpielisko, wypożyczalnia łodzi.

Zobacz rezydencje w La Croix Valmer:

Terrasses de Sylvabelle Maeva

Lokalizacja La Croix Valmer na Lazurowym Wybrzeżu.


Wyświetl większą mapę

Dodatkowe świadczenia na Lazurowym Wybrzeżu.

Atrakcje turystyczne na Lazurowym Wybrzeżu

Zobacz nasze propozycje na Lazurowym Wybrzeżu. Liczne atrakcje turystyczne Lazurowego Wybrzeża są odwiedzane przez każdego turystę.

Hotele i apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu

Zobacz również inne nasze propozycje zakwaterowania na Lazurowym Wybrzeżu oraz zakwaterowanie w najbliższej okolicy.