Wakacje we Francji - Juan les Pins. Wczasy na Lazurowym Wybrzeżu to gwarancja wypoczynku. Proponujemy tylko sprawdzone apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu z basenami i ogrodami. Zarezerwuj noclegi w apartamentach lub hotelach.

Lazurowe Wybrzeże Juan Les Pins  Lazurowe Wybrzeże Juan Les Pins  Lazurowe Wybrzeże Juan Les Pins

Lazurowe Wybrzeże
Juan les Pins

Juan les Pins leży w malowniczej okolicy, w centrum Lazurowego Wybrzeża, pomiędzy Niceą (20 km) i Cannes (12 km). Razem z Antibes tworzy kompleks miejski. Wyróżnia się jednym z najpiękniejszych wybrzeży w całej Francji, rozciągającym się na długości ok. 25 km. Pejzaże pełne kwiatów, długie, piaszczyste plaże, urokliwe zabytki, zapachy Prowansji i charakterystyczne domki prowansalskie to tylko niektóre z uroków tego regionu. Panuje tu łagodny klimat, sprzyjający wypoczynkowi na plażach. Jest to jeden z najbardziej tętniących życiem miejsc Riwiery Francuskiej. Na znajdującej się tu Promenade au Soleil znajduje się wiele restauracji, kawiarni i klubów w pobliżu kasyna.

Atrakcje turystyczne: port, kąpielisko, szczególnymi atrakcjami Antibes Juan les Pins są: muzea (m.in. Muzeum Picassa czy Muzeum napoleońskie), promenada, kasyno, plaże, butiki i tarasy słoneczne, w okolicy warto wybrać się na wycieczkę do m.in.: Cannes, Nicei, średniowiecznego miasteczka Hauts-de-Cagnes (9 km; muzeum Renoira), Biot z hutami szkła (7 km), Vallauris słynącego z wyrobów ceramicznych (5 km) czy Grasse - miasta perfum (23 km). Atrakcją jest również park rozrywki Marineland.

Sport i rekreacja: wędrówki i wycieczki w głąb lądu, wszystkie rodzaje sportów wodnych. Warto spędzić kilka chwil w jednym z pięknych parków i ogrodów tego kurortu, podziwiając bogactwo roślinności śródziemnomorskiej. Poza tym przez cały sezon trwają tu różnego rodzaju festiwale i ciekawe imprezy, jak np. Międzynarodowy Festiwal Jazzowy, Bitwa Kwiatów czy Międzynarodowy Festiwal Młodych Solistów.

Zobacz rezydencje w Juan les Pins:

La Rostagne P&V
Le Tanit Maeva
Les Pins Bleus Odalys

Lokalizacja Juan les Pins na Lazurowym Wybrzeżu.


Wyświetl większą mapę

Dodatkowe świadczenia na Lazurowym Wybrzeżu.

Atrakcje turystyczne na Lazurowym Wybrzeżu

Zobacz nasze propozycje na Lazurowym Wybrzeżu. Liczne atrakcje turystyczne Lazurowego Wybrzeża są odwiedzane przez każdego turystę.

Hotele i apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu

Zobacz również inne nasze propozycje zakwaterowania na Lazurowym Wybrzeżu oraz zakwaterowanie w najbliższej okolicy.