Wakacje we Francji - Hyeres. Wczasy na Lazurowym Wybrzeżu to gwarancja wypoczynku. Proponujemy tylko sprawdzone apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu z basenami i ogrodami. Zarezerwuj noclegi w apartamentach lub hotelach.

   

Lazurowe Wybrzeże
Hyeres

Hyeres to miejscowość i gmina we Francji w regionie Prowansja - Alpy - Lazurowe Wybrzeże, w departamencie Var. Jest ona wspaniałym miastem, które znacznie różni się od innych nadmorskich kurortów obszaru wybrzeża. Obok miasta na Morzu Śródziemnym położona jest  Zatoka Hyeres, od południa osłonięta archipelagiem Wysp Złotych (Les Iles d'Or) złożonym z trzech wysp - Porquerolles, Port Cros i Levant. Miasto i jego półwysep znajdują się 39 km od nietkniętych piaszczystych plaż i skalistych przesmyków. Hyères, zwane miastem palm, było kiedyś ulubioną miejscowością letniskową gwiazd, niektórych z intelektualnej elity i bogatych. Wspaniałe domy, wybudowane w pobliżu Starego Miasta na początku tego wieku wciąż istnieją. Wyjątkowo urokliwe i niezwykłe krajobrazy rozpościerają się w czasie drogi z Iles d’Or do Porquerolles, Port Cros i Le Levant.Port Hyeres ma znaczenie międzynarodowe i stanowi centrum sportów wodnych.  

Sport i rekreacja:  W Zatoce Hyères odbywają się coroczne regaty żeglarskie w klasach olimpijskich o puchar świata - Tydzień Olimpiski (Semaine Olympique Française de Voile). Zawody organizowane są przez Fédération Française de Voile z pomocą miasta Hyères. Jest to jedna z największych imprez żeglarskich na świecie. Przy Almanarre w Zatoce Giens odbywają się zawody windsurferowe. Inne sporty i rozrywki preferowane i dostępne w tej miejscowości to:  wędkarstwo, nurkowanie, tenis, gokarty, golf, rejsy statkiem, jazda konna, squash, kasyna, night-cluby.

Zobacz rezydencje w Hyres:

La Pinède
Le Hameau de la Pinède

Lokalizacja Hyres na Lazurowym Wybrzeżu.


Wyświetl większą mapę

Dodatkowe świadczenia na Lazurowym Wybrzeżu.

Atrakcje turystyczne na Lazurowym Wybrzeżu

Zobacz nasze propozycje na Lazurowym Wybrzeżu. Liczne atrakcje turystyczne Lazurowego Wybrzeża są odwiedzane przez każdego turystę.

Hotele i apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu

Zobacz również inne nasze propozycje zakwaterowania na Lazurowym Wybrzeżu oraz zakwaterowanie w najbliższej okolicy.