Wakacje we Francji - Golfe Juan. Wczasy na Lazurowym Wybrzeżu to gwarancja wypoczynku. Proponujemy tylko sprawdzone apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu z basenami i ogrodami. Zarezerwuj noclegi w apartamentach lub hotelach.

Lazurowe Wybrzeże Golfe Juan  Lazurowe Wybrzeże Golfe Juan  Lazurowe Wybrzeże Golfe Juan

Lazurowe Wybrzeże
Golfe-Juan

Golfe -Juan położone jest pomiędzy Antibes a Cannes, w samym sercu Lazurowego Wybrzeża. Każdy może znaleźć  tu coś dla siebie, począwszy od wielu imprez kulturalnych: festynów, widowisk; po zajęcia sportowe; spacery po piaszcystej plaży. Dla zapalonych wędkarzy proponujemy przystań rybacką, z której można wyruszyć w tzw. 'łowienie na otwartym morzu'. Spacerując po wąskich i małych uliczkach, można spotkać wielu artystów, malarzy. Po długich  dniach, przepełnionych wrażeniami, można odpocząc w przepięknych restauracjach, oraz pobawić się w tutejszych klubach.

Atrakcje turystyczne: w pobliżu warto zwiedzić Vallauris: Chateau-Museum, Muzeum Ceramiki, Musee Magnelli, Musee de la Poterie et de la Ceramique, Espace Jean-Marais. Można stąd kontynuować podróż do Grasse, Antibes, Cannes oraz Mandelieu.

Zobacz rezydencje w Golfe-Juan:

Eden Paradise ResidHotel
Golfe Open Juan Odalys

Lokalizacja Golfe Juan na Lazurowym Wybrzeżu.


Wyświetl większą mapę

Dodatkowe świadczenia na Lazurowym Wybrzeżu.

Atrakcje turystyczne na Lazurowym Wybrzeżu

Zobacz nasze propozycje na Lazurowym Wybrzeżu. Liczne atrakcje turystyczne Lazurowego Wybrzeża są odwiedzane przez każdego turystę.

Hotele i apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu

Zobacz również inne nasze propozycje zakwaterowania na Lazurowym Wybrzeżu oraz zakwaterowanie w najbliższej okolicy.