Wakacje we Francji - Gassin. Wczasy na Lazurowym Wybrzeżu to gwarancja wypoczynku. Proponujemy tylko sprawdzone apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu z basenami i ogrodami. Zarezerwuj noclegi w apartamentach lub hotelach.

Lazurowe Wybrzeże Gassin  Lazurowe Wybrzeże Gassin  Lazurowe Wybrzeże Gassin

Lazurowe Wybrzeże
Gassin

Gassin to mała miejscowość oferująca bogatą ofertę różnorodnych atrakcji turystycznych i sportów wodnych. Posiada typowy, prowansalski charakter: małe uliczki, schodki, domki z kamienia, kościół, średniowieczna twierdza. W okolicy można zwiedzić urocze, stare, prowansalskie wioski. Oryginalny, prowansalski charakter tego miejsca, idealnie wkomponowany w miejscowy klimat, w ciekawy sposób kontrastuje z  nowoczesnymi kurortami. Przyjedź do Gassin i przekonaj się, jak wygląda udany urlop. Niezapomniane wspomnienia gwarantowane.

Atrakcje turystyczne: stare wioski rozsiane po półwyspie blisko Saint-Tropez. W Saint-Tropez: stare miasto, cytadela, stary port, Muzeum Annonciade, Muzeum Marynarki i Muzeum Motyli. W sezonie wycieczki lub przeprawy stateczkiem do Port Grimaud, Sainte-Maxime, Cogolin, Les Issambres, Saint-Raphäel, Port Cros i na Wyspy Lerins.

Zobacz rezydencje w Gassin:

Les Marines de Gassin Maeva
Le Clos Bonaventure Odalys
Le Jardin d'Artemis Odalys

Lokalizacja Gassin na Lazurowym Wybrzeżu.


Wyświetl większą mapę

Dodatkowe świadczenia na Lazurowym Wybrzeżu.

Atrakcje turystyczne na Lazurowym Wybrzeżu

Zobacz nasze propozycje na Lazurowym Wybrzeżu. Liczne atrakcje turystyczne Lazurowego Wybrzeża są odwiedzane przez każdego turystę.

Hotele i apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu

Zobacz również inne nasze propozycje zakwaterowania na Lazurowym Wybrzeżu oraz zakwaterowanie w najbliższej okolicy.