Wakacje we Francji - Cap d'Ail. Wczasy na Lazurowym Wybrzeżu to gwarancja wypoczynku. Proponujemy tylko sprawdzone apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu z basenami i ogrodami. Zarezerwuj noclegi w apartamentach lub hotelach.

Lazurowe Wybrzeże Hotele w Cap d'Ail

Lazurowe Wybrzeże Hotele

Lazurowe Wybrzeże Hotele w Cap d'Ail

Lazurowe Wybrzeże
Cap d'Ail

Cap d'Ail to mała miejscowość wypoczynkowa tuż koło Monako (40 minut spacerem). Wokolicy - thalassoterapia w Monte Carlo (2 km), żeglarstwo, winsurfing, nurkowanie, rejsy statkiem po morzu, tenis, rowery górskie, pole golfowe, centrum jeździeckie, rafting, kanoing, wspinaczka i inne. Dogodnie położona w regionie Alpes-Maritimes, blisko Monako (4 km); 11 km od Villefranche-sur-mer i 17 km od Nicei. Rozciąga się z niej wspaniały widok na wybrzeże.

Atrakcje turystyczne: w Cap d'Ail warto zwiedzić zabytkowe wille, przede wszystkim Willę Lumière (na zdjęciu powyżej willa Ephrussi Rothschildów), oraz znajdujący się nad brzegiem morza, przepiękny park-ogród Sachy Guitry'ego, znakomitego, francuskiego pisarza i aktora. Można wybrać się na fascynującą wędrówkę nadmorskim szlakiem i podziwiać unikalną roślinność śródziemnomorską oraz geologiczne osobliwości. Dla turystów przygotowane zostały również liczne ścieżki panoramiczne, wijące się między morzem i górami i oferujące wspaniałe widoki.
 
W okolicy warto zwiedzić: Monte Carlo (4 km) i Księstwo Monako, średniowieczne miejscowości la Turbie i Eze, Niceę (17 km) czy Cannes (53 km), Biot (huty szkła), St-Paul-de-Vence, Grasse, Vallauris, Saint-Jean-Cap-Ferrat i in. Można też wybrać się na wycieczkę do Włoch lub na rejs po Morzu Śródziemnym organizowany w Beaulieu, Villefranche, Menton lub w Monako.

 

Zobacz rezydencje w Cap d'Ail:

Costa Plana P&V

Lokalizacja miejscowości Cap d'Ail na Lazurowym Wybrzeżu.


Wyświetl większą mapę

Dodatkowe świadczenia na Lazurowym Wybrzeżu..

Atrakcje turystyczne na Lazurowym Wybrzeżu

Zobacz nasze propozycje na Lazurowym Wybrzeżu. Liczne atrakcje turystyczne Lazurowego Wybrzeża są odwiedzane przez każdego turystę.

Hotele i apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu

Zobacz również inne nasze propozycje zakwaterowania na Lazurowym Wybrzeżu oraz zakwaterowanie w najbliższej okolicy.