Wakacje we Francji - Cannes. Wczasy na Lazurowym Wybrzeżu to gwarancja wypoczynku. Proponujemy tylko sprawdzone apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu z basenami i ogrodami. Zarezerwuj noclegi w apartamentach lub hotelach.

Lazurowe Wybrzeże Cannes   Apartamenty w Cannes   Apartamenty i hotele w Cannes

 

Lazurowe Wybrzeże
Cannes

 

Cannes położone jest w regionie Alpes Maritimes, to kurort o międzynarodowej sławie, nazywany klejnotem Lazurowego Wybrzeża. Piękno starych dzielnic, Pałac Festiwalowy, kasyna, aleja gwiazd, promenada ze szpalerami palm la Croisette, port jachtowy oraz luksusowe butiki, to wszystko sprawia, że o spędzeniu tu choć kilku dni marzą niemal wszyscy. To tutaj zobaczą Państwo wspaniałe wille, słynne hotele: Carlton, Martinez, Majestic, Noga Hilton i inne. Przepiękne piaszczyste plaże  przyciągają miłośników morskich i słonecznych kąpieli. Port jest pełen luksusowych jachtów  i dalekomorskich statków wycieczkowych. La Croisette ta przepiękna promenada  ciągnie się wzdłuż zatoki od portu jachtowego aż do kasyna w Palm Beach. Cannes to miejsce pełne przepychu z malowniczymi wąskimi uliczkami starego miasta. Restauracje, bary, kawiarnie tętnią życiem do późnych godzin. To wszystko w połączeniu z śródziemnomorskim klimatem sprawia, że jest to magiczne miejsce.

Atrakcje turystyczne: Cannes, droga w kierunku masywu Esterel (Agay, Valescure, wzgórze Vinaigre,), wyspy Leryńskie, miejscowości: Antibes, Nicea, Monaco z Monte Carlo, Grasse, Villeneuve Loubet, Biot, Menton, Vallauris i in.

 

Sport i rekreacja: w okolicy - pola i kluby golfowe, miejskie centrum sportów wodnych (ze szkółkami i kursami), nurkowanie, narty wodne, windsurfing, katamarany, wycieczki statkiem po morzu, korty tenisowe, korty do gry w squasha, klub jeździecki (Tanneron), kluby fitness. 

 

 

 
Zapraszamy do magicznego miejsca jakim jest Cannes

Zobacz rezydencje i hotele w Cannes

 Cannes Verrerie Maeva
Cannes Beach P&V
Villa Francia P&V
Les Felibriges Odalys
Villa Livia Maeva
Les Coralynes ResidHotel
Mougins Royal Parc Citea
Cannes Carnot Citadines
Hotel des Orangers 3*
Hotel Embassy 4*
Wycieczki fakultatywne Lazurowe Wybrzeże

Lokalizacja Cannes na Lazurowym Wybrzeżu.

 


Wyświetl większą mapę

Golfe Juan, Mandelieu to miejscowości niedaleko Cannes

Zobacz rezydencje i hotele w okolicy Cannes:

Miejscowość Golfe Juan

Miejscowość Mandelieu
Cannes-Mandelieu MMV Holidays
Carré Marine Coralia
Village Mandelieu Park&Suites
Les Jardins Ombragés Maeva
Les Terrasses de Cannes Odalys
Mandelieu Resort P&V

 

Dodatkowe świadczenia na Lazurowym Wybrzeżu..

Atrakcje turystyczne na Lazurowym Wybrzeżu

Zobacz nasze propozycje na Lazurowym Wybrzeżu. Liczne atrakcje turystyczne Lazurowego Wybrzeża są odwiedzane przez każdego turystę.

Hotele i apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu

Zobacz również inne nasze propozycje zakwaterowania na Lazurowym Wybrzeżu oraz zakwaterowanie w najbliższej okolicy.