Wakacje we Francji - Cagnes sur Mer. Wczasy na Lazurowym Wybrzeżu to gwarancja wypoczynku. Proponujemy tylko sprawdzone apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu z basenami i ogrodami. Zarezerwuj noclegi w apartamentach lub hotelach

 Cagnes sur Mer na Lazurowym Wybrzeżu  sur Mer na Lazurowym Wybrzeżu  obóz młodzieżowy na Lazurowym Wybrzeżu w Cagnes sur Mer

Lazurowe Wybrzeże
Cagnes-sur-Mer

Cagnes-sur-Mer  to miejscowość położona ok. 15 km na zachód od Nicei; znana powszechnie z hipodromu, na którym odbywają się wyścigi konne i plaż, a miłośnikom malarstwa kojarzy się przede wszystkim z Muzeum Renoira. Otaczające Cannes-dur-Mer wzgórza porośnięte są różami, cytrusami, mimozami oraz drzewami oliwnymi. Nadają one temu miejscu niepowtarzalny, kojący klimat. Piękne położenie miasta oraz idealne światło ściągnęły tu wielu artystów. Cannes-sur-Mer to świetne miejsce na wypoczynek zarówno dla rodzin, singli, czy przyjaciół, jak i dla odbywających podróże służbowe.


Atrakcje turystyczne: Haut-de-Cagnes, Eglise St-Pierre, Cheteau-Musee, Parter, Testament Suzy Solidor, Musee d'Art Moderne Mediterraneen, Wieża, Musee Renoir, Chapelle Notre-Dame-de-Protection.

 

Zobacz rezydencje w Cagnes sur Mer:

Le Crystal Coralia

Lokalizacja miejscowości Cagnes sur Mer na Lazurowym Wybrzeżu.

 


Wyświetl większą mapę

Dodatkowe świadczenia na Lazurowym Wybrzeżu.

Atrakcje turystyczne na Lazurowym Wybrzeżu

Zobacz nasze propozycje na Lazurowym Wybrzeżu. Liczne atrakcje turystyczne Lazurowego Wybrzeża są odwiedzane przez każdego turystę.

Hotele i apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu

Zobacz również inne nasze propozycje zakwaterowania na Lazurowym Wybrzeżu oraz zakwaterowanie w najbliższej okolicy.