Wakacje we Francji - Antibes. Wczasy na Lazurowym Wybrzeżu to gwarancja wypoczynku. Proponujemy tylko sprawdzone apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu z basenami i ogrodami. Zarezerwuj noclegi w apartamentach lub hotelach Antibes we Francji

Lazurowe Wybrzeże Hotele w Antibes  Lazurowe Wybrzeże Antibes  Lazurowe Wybrzeże plaże

 Lazurowe Wybrzeże
Antibes

Antibes: leży w malowniczej okolicy, w centrum Lazurowego Wybrzeża, pomiędzy Niceą (20 km) i Cannes (12 km). Razem z Juan les Pins tworzy kompleks miejski. Wyróżnia się jednym z najpiękniejszych wybrzeży w całej Francji, rozciągającym się na długości ok. 25 km. Pejzaże pełne kwiatów, długie, piaszczyste plaże, urokliwe zabytki, zapachy Prowansji i charakterystyczne domki prowansalskie to tylko niektóre z uroków tego regionu. Wędrówki i wycieczki w głąb lądu. Wszystkie rodzaje sportów wodnych, port, kąpielisko. Szczególnymi atrakcjami Antibes Juan les Pins są: muzea (m.in. Muzeum Picassa czy Muzeum napoleońskie), promenada, kasyno, plaże, butiki i tarasy słoneczne. Warto spędzić kilka chwil w jednym z pięknych parków i ogrodów tego kurortu, podziwiając bogactwo roślinności śródziemnomorskiej. Poza tym przez cały sezon trwają tu różnego rodzaju festiwale i ciekawe imprezy, jak np. Międzynarodowy Festiwal Jazzowy, Bitwa Kwiatów czy Międzynarodowy Festiwal Młodych Solistów.

Atrakcje Antibes i okolicy: W okolicy warto wybrać się na wycieczkę do m.in.: Cannes, Nicei, średniowiecznego miasteczka Hauts-de-Cagnes (9 km; muzeum Renoira), Biot z hutami szkła (7 km), Vallauris słynącego z wyrobów ceramicznych (5 km) czy Grasse - miasta perfum (23 km). Atrakcją jest również park rozrywki Marineland.

Zobacz rezydencje w Antibes:

Port Prestige P&V
Olympe Odalys

Rezydencje w okolicy Antibes.

Zobacz rezydencje w okolicy Antibes:

Miejscowość Juan les Pins

Miejscowość Marina Baie des Anges

Lokalizacja miescowości Antibes na Lazurowym Wybrzeżu.

 

Wyświetl większą mapę

Dodatkowe świadczenia na Lazurowym Wybrzeżu.

Atrakcje turystyczne na Lazurowym Wybrzeżu

Zobacz nasze propozycje na Lazurowym Wybrzeżu. Liczne atrakcje turystyczne Lazurowego Wybrzeża są odwiedzane przez każdego turystę.

Hotele i apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu

Zobacz również inne nasze propozycje zakwaterowania na Lazurowym Wybrzeżu oraz zakwaterowanie w najbliższej okolicy.