Wakacje we Francji - Lavandou. Wczasy na Lazurowym Wybrzeżu to gwarancja wypoczynku. Proponujemy tylko sprawdzone apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu z basenami i ogrodami. Zarezerwuj noclegi w apartamentach lub hotelach.

Lavandou

Lavandou jest miejscowością słynącą z pięknej, mieniącej się w słońcu i szerokiej plaży, której piasek jest czyszczony każdego dnia. Skalisty brzeg porasta egzotyczna roślinność. Każda plaża jest strzeżona i wyposażona w znaki ostrzegawcze. Wyposażenie w urządzenia sportowe różnią się w zależności od plaży.  Można pływać nago na plage du Rossignol i opalać się toples na plaży nudystów w Le Layet. W każdy czwartek na głównym placu w Lavandou regionalni sprzedawcy oferują swoje wyroby. Dla miłośników przyrody Lavandou jest idealną bazą wypadową na wycieczki piesze i rowerowe oraz odkrywanie Massif des Maures. Przez okoliczne miejscowości przebiegają rozmaite trasy rowerowe oraz ścieżki dla wędrujących. Lavandou jest uważane za fascynujące i poruszające serce Prowansji.

Sport i rekreacja: sporty wodne, m. in. windsurfing, kajakarstwo, pływanie, w ciągu całego roku odbywają się liczne festiwale.

Atrakcje turystyczne: w regione znajdziesz urokliwe miejscowości np. La Môle, Gassin, Cogolin, La Garde-Freinet, Collobrières.

 

Zobacz rezydencje

L'Anse de Pramousquier P&V
Le Domaine de la Pinede ResidHotel