Wakacje we Francji - Port Frejus. Wczasy na Lazurowym Wybrzeżu, apartamenty we Francji to gwarancja wypoczynku. Proponujemy tylko sprawdzone apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu z basenami i ogrodami. Zarezerwuj noclegi w apartamentach i hotelach we Francji

Port-Frejus


Frejus to miasteczko położone nad brzegiem morza, gdzie nad plażą górują luksusowe apartamenty i hotele rozciągające się pomiędzy starym portem Saint-Raphaël a nowym portem jachtowym. Jest to doskonałe miejsce do wypoczynku, szczególnie dla amatorów sportów wodnych, ale także dla tych, którzy lubią odkrywać skarby historii i architektury. Do zabytków wartych zobaczenia zalicza się niewątpliwie Amfiteatr Romański, Katedra z XII wieku z babtysterium i krużgankami, meczet Missiri, pagoda Hong-Hien, kaplica Cocteau, muzeum archeologiczne, romański akwedukt i ZOO. Ale to nie wszystko. Dla fanów aktywnego wypoczynku polecamy spędzenie czasu w Aqualandzie i Lunaparku. Absolutną rewelacją są również walki byków odbywające się w arenie. W okolicy jest wiele lokali rozrywkowych, restauracji i kawiarnii oraz sklepów, a także 2 dyskoteki. Wybierz się do Frejus, a doświadczysz wrażeń, jakich dotąd nie doznałes. Pobyt w Frejus pozwoli Ci w pełni cieszyć się klimatem Prowansji.

 

Atrakcje turystyczne: ciekawe miejsca regionu to m.in.: trasa Haut-de-Provence (cytadela w Saint-Tropez, zamek w Grimaud, kaplica Sainte-Rosaline, opactwo Thoronet, Grasse - miasto perfum, Baux-de-Provence, zamek w Entrecasteaux, kanion Verdon), a także urokliwe, włoskie miasteczka: San Remo, Vintimille, Bordighera i inne.

 

 

 

Zobacz rezydencje

Cap Hermes P&V
Du Port FrancoLoc
Les Calanques du Parc Coralia
Les Campanettes Odalys