Village Disney - dodatkowe atrakcje parku. Liczne sklepy, kina i spektakle przyciagają turystiow odwiedzajacych Disneyland

Disneyland Paryż Disney Village

Atrakcje i spektakle w Disney Village

Disneyland Paryż Disney Village  Disneyland Paryż Disney Village  Disneyland Paryż Disney Village

Disneyland Paryż Disney Village  Disneyland Paryż Disney Village  Disneyland Paryż Disney Village

Wychodząc z parku nie zapomnijcie odwiedzić również Village Disney.  Czekaja na was liczne sklepy z pamiątkami, restauracje, kina oraz spektakle. Do późnych godzin nocnych możemy spacerować  deptakiem wśród ulicznych grajków, kuglarzy w blasku świateł  i przy dźwiękach  muzyki.

Najciekawsze miejsca w Disney Village:

Zdjęcie miejscaOpis miejsca
Disneyland Paryż spektakl legenda Buffalo Bill Spektakl Legenda Buffalo Bill'a - w czasie tego legendarnego show przeniesiesz się na Dziki Zachód i dowiesz się jak go zdobywano! Kowboje, Indianie, dyliżansy, bizony, sceny niczym z westernu oraz Buffalo Bill we własnej osobie
Disneyland Paryż Balon Panorama MagiqueBalon Panorama Magique - ogromny balon uniesie Was nad jeziorem Disneya. Lot Balonem PanoraMagique bije rekordy popularności w miasteczku Disneya. Wzbijając się na wysokość 100 m gwarantujemy niezapomniane widoki oraz cudowną panoramę parków Disneylandu. Dzięki tej atrakcji odkryjesz Disneyland z innej perspektywy. Zapraszamy na ten niezapomniany lot jednym z najwięjszych na świecie balonów, który może zabrać na pokład ponad 30 pasażerów. Lot nad jeziorem Disneya trwa 6 minut.
Disneyland Paryż kina imax w Disney VillageKina I Max i Cinema City - blisko na 15 ekranach zobaczysz najnowsze filmy. Nie przegap także technologii 3D, która zachwyciła już miliony na całym świecie, dzięki niej przeżyjesz niesamowitą przygodę.
Disneyland Paryż restauracje i bary w Disney VillageRestauracja Billy Bob's Country Western Saloon - jest marzeniem każdego miłośnika muzyki country. Składa się z 3 poziomów, gdzie gra muzyka country i serwowane są dania kuchni teksańskiej i Dziekiego Zachodu.

 Disneyland Paryż Disney Village mapa

Dodatkowe świadczenia w Disneylandzie.

Bilety wstępu do Disneylandu

Za naszym pośrednictem możesz kupić bilety wstępu do obu Parków Disneyland.

Hotele i apartamenty w Disneylandzie

Zobacz nasze propozycje zakwaterowania w centrum Disneylandu oraz zakwaterowani w najbliższej okolicy Disneylandu.


Hotele i apartamenty w Paryżu

Zobacz również inne nasze propozycje zakwaterowania w centrum Paryża oraz zakwaterowanie w najbliższej okolicy Paryża.