Wakacje we Francji - Val Thorens. Wczasy w Aplach francuskich to gwarancja wypoczynku. Proponujemy tylko sprawdzone apartamenty w Alpach francuskich. Zarezerwuj noclegi w apartamentach lub hotelach w Val Thorens we Francji.

Zarezerwuj już dziś tę rezydencję 
Val Thorens - ** Les Temples du Soleil

Hotele Pierre&Vacances we Francji

ZAKWATEROWANIE W ALPACH FRANCUSKICH

 Zakwaterowanie w Val Thorens

 Rezydencja Les Temples du Soleil**

Alpy Francuskie Val Thorens Rezydencja Les Temps du Soleil   Hotele w Alpach Francuskich  Alpy Francuskie Val Thorens Rezydencja Les Temps du Soleil

Alpy Francuskie Val Thorens Rezydencja Les Temps du Soleil  Hotele w Alpach Francuskich  Apartamenty w Alpach Francuskich

   

Ceny w rezydencji Les Temples du Soleil w Val Thorens

 Ceny  prosimy konsultować z biurem  

Cena w euro za apartament za nocleg zawiera: zakwaterowanie, opłaty za energię i wodę (z wyjątkiem opłaty taksy pobytowej), pościel,TV.Taksa pobytowa około 1 € / os / noc płatna na miejscu. Kaucja zwrotna: 200 euro.  Płatności można dokonać w zł (po kursie euro z danego dnia) lub w euro. W przypadku dokonywania płatności na konto eurowe, koszty przelewów są po stronie Klienta.

Przyjazd w soboty od godziny 17h00, wyjazd w soboty do 10h00.

Opis rezydencji Les Temples du Soleil w Val Thorens

Rezydencja Les Temples du Soleil jest położona w Val Thorens, na wysokości 2300m n.p.m. w najwyższym ośrodku narciarskim w Europie. Hotel znajduje się niedaleko centrum kurortu oraz posiada bezpośredni dostęp do stacji narciarskiej. Rezydencja posiada własne studio odnowy z jacuzzi, saunami oraz siłownią. Na jej terenie są również: restauracja, sklep sportowy oraz spożywczy, bar i kiosk. W pobliżu znajduje się centrum sportowe z basenem, kortami tenisowymi, jacuzzi.

Apartamenty: W każdym pokoju: salon, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (kuchenka elektryczna - 2 lub 4 płyty, lodówka, piekarnik, zmywarka do naczyń), łazienki (umywalka, wanna), oddzielna toaleta, TV, telefon, odkurzacz. Każdy pokój posiada balkon lub taras.

  • Studio dla 4 osób (22-25m2) - salon z 2 pojedynczymi łózkami, kabina z łóżkiem piętrowym. 

  • Apartament 2 pokojowy dla 4 osób (28m2) - salon z 2 pojedynczymi łózkami i pokój z 2 pojedynczymi łóżkami lub z 1 łóżkiem piętrowym. Niektóre łazienki bez toalety.

  • Apartament 2 pokojowy dla 4/5 osób (30m2) - salon z 2 pojedynczymi łóżkami lub 2 pojednczymi łóżkami i 1 rozkładanym łóżkiem, pokój z łóżkiem piętrowym oraz 1 łóżkiem pojedynczym lub pokój z łóżkiem podwójnym.

  •  Apartament 3 pokojowy dla 6/7 osób (35-40m2) - salon z 2 pojedynczymi łóżkami i 1 rozkładanym, pokój z podwójnym łóżkiem, pokój z 1 łóżkiem piętrowym.

Atrakcje regionu: W dolinie Val Thorens można spróbować sił w każdym sporcie zimowym, na wszystkich poziomach m.in.: saneczkarstwo, paralotniarstwo, spacery w rakietach śnieżnych, microlighting. Trzy Doliny połączone są ze sobą wyciągami i stokami. Niedaleko rezydencji położony jest duży ośrodek sportowy (tenis, siatkówka, basen, piłka nożna, squash, fitness, pływanie i inne).
W rezydencji znajdują się 2 sauny, 2 jacuzzi, siłownia (płatne) oraz dostępne są sklepy, restauracja, kiosk, bar.

Lokalizacja rezydencji Les Temples du Soleil w Van Thorens

Lokalizacja:

Hotele w Alpach Francuskich  Alpy Francuskie Val Thorens Rezydencja Les Temps du Soleil

Dojazd do rezydencji:

 

  • samochodem:
  • samolotem: międzynarodowe lotnisko w Chambery (oddalone od rezydencji o 112 km) lub lotnisko w Lyon (oddalone od rezydencji o 193 km) lub międzynarodowe lotnisko w Genewie (oddalone o 159 km od rezydencji)
  • pociągiem: dworzec w Moûtiers oddalony o 38 km od rezydencji.

Mapa stacji Val Thorens w Alpach Francuskich

Zobacz mapę stacji Val Thorens

Alpy Francuskie Mapa wyciągów i tras narciarskich w Val Thorens / Orelle

Ceny skipassów w Val Thorens

 Ceny skipassów w Trzech Dolinach: Meribel, Courchevel, Les Meniures, La Tania, Val Thorens, Prolongan, Saint Martin de Belleville

Hotele w Alpach Francuskich

Hotele i apartamenty w Alpach Francuskich

Zobacz również inne nasze propozycje zakwaterowania w Alpach Francuskich oraz zakwaterowanie w najbliższej okolicy.