Wakacje we Francji - Val Thorens. Wczasy w Alpach francuskich to gwarancja wypoczynku. Proponujemy tylko sprawdzone apartamenty w Alpach francuskich z basenami. Zarezerwuj noclegi w apartamentach lub hotelach w Val Thorens we Francji.

 noclegi w Alpach Francuskich  Alpy Francuskie hotele w Val Thorens  Hotele w Alpach Francuskich

Alpy Francuskie
Val Thorens

 Val Thorens - miejscowość leżąca na wysokości 2300 m - to najwyżej położona stacja narciarska w Europie. Jednocześnie jest to najwyższy punkt Trzech Dolin (Les Trois Vallee) - największego terenu narciarskiego na świecie, obejmującego 600 km tras zjazdowych, 200 wyciągów narciarskich i 130 km tras dla narciarstwa biegowego. Miasteczko Val Thorens usytuowane jest w samym centrum wielkiej kotliny ukrytej wśród pięciu lodowców i gwarantuje doskonałe warunki śniegowe od połowy października do początku maja. Stacja proponuje udział w grupowym kursie narciarstwa alpejskiego dla dzieci od 3 roku życia, młodzieży i dorosłych, a także tor saneczkowy o długości 4,5 km. Znajduje się tu centrum sportowe (9000 m2) z kortami tenisowymi, squashem, basenem, sauną, łaźnią, salą fitness. Możliwe wędrówki na rakietach śnieżnych, loty na paralotni. Poza tym w Val Thorens znajdują się liczne bary, restauracje, kino, dyskoteki, sala gier video, bilard, flippery. Odbywają się różne koncerty, festiwale. Na amatorów snowboardu czekają w Val Thorens 4 snowparki, a na terenach 3 Doliny – łącznie 5 terenów do uprawiania snowboardu.

 

Zobacz rezydencje w Val Thorens:

Le Tikal P&V
Les Temples du Soleil P&V
Le Gypaete Maeva
Le Schuss Maeva
L'Altineige Odalys
Le Silveralp Odalys
Le Valset Odalys
Tourotel Maeva
Le Machu Pichu P&V
Les Balcons de Val Thorens

Lokalizacja stacji Val Thorens w Alpach Francuskich.

Zobacz mapę stacji Val Thorens

Alpy Francuskie Mapa wyciągów i tras narciarskich w Val Thorens / Orelle

noclegi w Alpach Francuskich

Ceny skipassów w Trzech Dolinach: Meribel, Courchevel, Les Meniures, La Tania, Val Thorens, Prolongan, Saint Martin de Belvedere.

Ceny skipassów w Trzech Dolinach: Meribel, Courchevel, Les Meniures, La Tania, Val Thorens, Prolongan, Saint Martin de Belleville

Hotele w Alpach Francuskich.

Hotele i apartamenty w Alpach Francuskich

Zobacz również inne nasze propozycje zakwaterowania w Alpach Francuskich oraz zakwaterowanie w najbliższej okolicy.