Wakacje we Francji - Les Grandes Rousses - Proponujemy tylko sprawdzone noclegi w Alpach Francuskich. Zarezerwuj noclegi w apartamentach lub hotelach Alp Francuskich.

Hotele w Alpach Francuskich  Alpy Francuskie Les Grandes Rousses  Hotele w Alpach Francuskich

Alpy Francuskie
Les Grandes Rousses

To jedna z największych stacji alpejskich i klimatycznych we Francji, położona w masywie OISANS (80 km od Grenoble). Obszar narciarski Les Grandes Rousses obejmuje stacje: Oz-en-Oisans, Villard-Reculas, Auris-en-Oisans, Vaujany i Alpe d'Huez.

Główną atrakcją tej stacji jest olbrzymia ilość tras zjazdowych, wyciągów i kolejek. Jedna z kabinowych kolejek wyjeżdża na wysokość 3330 m n.p.m. na szczyt Pic Blanc. Prowadzą stamtąd 2 słynne trasy zjazdowe: Sarenne licząca ponad 18 km (czyli jedna z najdłuższych tras na świecie) oraz Tunnelle wiodąca przez wykuty w zboczu skalny tunel. Wspaniałe nasłonecznienie stoków i niewielkie zachmurzenie sprawia, że stacja jest nazywana "Wyspą w słońcu". Amfiteatralny układ stoków narciarskich, praktycznie bezchmurne niebo, wielkie zróżnicowanie trudności tras spowodowało, że we wszystkich prestiżowych klasyfikacjach stacji narciarskich Alpe d'Huez mieści się w pierwszej dziesiątce.

Narciarstwo: Masyw górski Grandes Rousses jest obszarem narciarskim który jest dostępny dla wszystkich i prezentuje wspaniałe widoki.

Zobacz stacje narciarskie w Les Grandes Rousses:

L'Alpe d'Huez
Vaujany
Vars
Valmorel
Saint Francois Longchamp
Ceny skipasów - Les Grandes Rousses
Mapa Les Grandes Rousses

Lokalizacja Les Grandes Rousses w Alpach Francuskich.

Zobacz mapę Les Grandes Rousses

Alpy Francuskie Les Grandes Rousses

Ceny skipassów w Les Grandes Rousses w Alpach Francuskich.

Ceny skipassów w Les Grandes Rousses

Hotele w Alpach Francuskich.

Hotele i apartamenty w Alpach Francuskich

Zobacz również inne nasze propozycje zakwaterowania w Alpach Francuskich oraz zakwaterowanie w najbliższej okolicy.