Wakacje we Francji - Le Clusaz - Proponujemy tylko sprawdzone noclegi w Alpach Francuskich. Zarezerwuj noclegi w apartamentach lub hotelach Alp Francuskich.

Hotele w Alpach Francuskich  Alpy Frnacuskie La Clusaz  Hotele w Alpach Francuskich

Alpy Francuskie
La Clusaz

Miejscowość położona w masywie Aravis, jedna z najlepszych i najpiękniejszych stacji sportów zimowych w Alpach Północnych. 25 minut od Annecy (stolica regionu), 60 minut od Genewy i od Tunelu Mont Blanc.

La Clusaz jest uroczą miejscowością, która najpierw zaistniała na początku naszego wieku jako górski kurort, a dopiero potem zyskała sławę jako stacja narciarska. Ilość i różnorodność stoków umożliwia uprawianie wszystkich rodzajów sportów zimowych. Wszystko to zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających narciarzy.

La Clusaz jest wymarzoną stacją również dla amatorów narciarstwa biegowego. Znaleźć to mogą 120 km tras, które malowniczo wiją się pośród pięknych lasów. Oprócz rozrywek dla narciarzy oferuje się też wiele innych atrakcji m.in.: loty helikopterem nad masywem Aravis i Mont Blanc, loty paralotnią, lodowisko, basen z podgrzewaną wodą oraz wszelkiego rodzaju spacery i wycieczki po górach pieszo lub na rakietach śnieżnych.

Dla amatorów mocnych wrażeń zjazdy skuterami śnieżnymi. Liczne restauracje i bary zapraszają do degustacji specjalności kulinarnych regionu.


Zobacz rezydencje w stacji narciarskiej La Clusaz:

Lokalizacja stacji La Clusaz w Alpach Francuskich.

Hotele w Alpach Francuskich

Hotele w Alpach Francuskich.

Hotele i apartamenty w Alpach Francuskich

Zobacz również inne nasze propozycje zakwaterowania w Alpach Francuskich oraz zakwaterowanie w najbliższej okolicy.