O NAS / OPINIE

Hotele w Paryżu

WAKACJE 2012

Termin pobytu:

06.09 - 09.09.2012

Uczestnicy:

4 osoby

REZERWACJA BILETÓW LOTNICZYCH DO PARYŻA

06.09.2012
11:35 - Wrocław - 13:30 - Paryż (Lotnisko Beauvais)
09.09.2012
14:05 - Paryż (Lotnisko Beauvais) - 16:00 - Wrocław

Cena = 1640 zł + 280 zł (70 zł / os., opłata rezerwacyjna) = 1920 zł / 4 osoby

Uwaga! Cena i godziny lotu mogą ulec zmianie. W cenie zawarty bagaż podręczny do 10 kg.

TRANSFER Z LOTNISKA BEAUVAIS

transfery do Disneylandu

Lotnisko Beauvais - Hotel w Paryżu - Lotnisko Beauvais
Cena = 273 € / 3 osoby

Transfer busem z innymi Klientami z lotniska Beauvais do Disneylandu oraz z Disneylandu na lotnisko Beauvais.

HOTELE W PARYŻU

Hotel Pullman Paris Tour Eiffel

Hotele przy Wieży Eiffla w Paryżu

Hotel Pullman Paris Tour Eiffel szczyci się wspaniałą lokalizacją w pobliżu Wieży Eiffla i oferuje wspaniałe widoki. W hotelu można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Pokoje w hotelu Pullman Paris wyposażone są w klimatyzację, telewizję satelitarną i minibar. Większość pokoi dysponuje balkonem z widokiem na Wieżę Eiffla, Sekwanę lub Pola Marsowe. W stylowej restauracji Pacific Eiffel serwowane są wyśmienite dania kuchni francuskiej i specjały międzynarodowe. Restauracja dysponuje salą jadalną i tarasem z widokiem na Paryż. W hotelowym barze panuje typowo paryska atmosfera i serwowany jest bogaty wybór koktajli i napojów. Hotel Pullman Paris usytuowany jest na lewym brzegu Sekwany, w odległości 5-minutowego spaceru od Wieży Eiffla. Hotel oddalony jest o jedynie 600 metrów od stacji metra Bir-Hakeim (linia 6), z której dojadą Państwo bezpośrednio do Łuku Triumfalnego.

2 x Pokój z podwójnym łóżkiem z widokiem na Wieżę Eiffla dla 2 osób ze śniadaniami.
Cena = 1160 € x 2 pokoje = 2320 € / 4 osoby

Hotel Mercure Paris Centre Tour Eiffel

 Hotele w Paryżu przy Wieży EifflaHotel Mercure Paris Centre Tour Eiffel jest położony zaledwie 2 minuty spacerem od Wieży Eiffla, w pobliżu Trocadéro i Sekwany. Hotel dysponuje centrum fitness, ogrodem i barem. Klimatyzowane pokoje w hotelu Mercure Paris Suffren Tour Eiffel są wyposażone w telewizję satelitarną. Znajduje się w nich łazienka. Z niektórych pokoi roztacza się widok na Wieżę Eiffla. Śniadanie amerykańskie lub śniadanie w formie bufetu jest serwowane w kawiarni L’Eiffel Café lub na tarasie. W restauracji Harmonies Mets & Vins w porze kolacji podawane są dania tradycyjnej kuchni francuskiej oraz starannie dobrane wina. Hotel Mercure Paris Suffren Tour Eiffel jest położony 2 minuty drogi od stacji metra Bir Hakeim. W pobliżu obiektu znajdują się Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny oraz Muzeum Branly.

2 x Pokój typu privilege z widokiem na Wieżę Eiffla z podwójnym łóżkiem dla 2 osób ze śniadaniami.
Cena = 1022 € x 2 pokoje = 2044 € / 4 osoby

ATRAKCJE TURYSTYCZNE PARYŻA

Paryska karta muzealna

paryska karta muzealna

2 dniowa karta muzealna w Paryżu
Cena = 164 € / 4 osoby

Kabaret Crazy Horse w Paryżu

Spektakl  o godzinie 21h30 + 1/2 butelki szampana.
Cena = 420 € / 4 osoby

Przewodnik po Paryżu

 

Cena = 270 € / 7 godz.

Dodatkowa godzina pracy 40 €. Koszty związane z przejazdami metrem (inne) oraz wejściami do atrakcji turystycznych przewodnika ponosi Klient.

KOLACJE W PARYŻU

Kolacja w dzielnicy Montmartre w restautracji la Bonne Franquette

Kolacja przy muzyce francuskiej.
Cena = około 200 € / 4 osoby

Karta z daniami, które serwuje restauracja znajduje się na naszej stronie, menu w trakcie tłumaczenia.

Rejs wycieczkowy po Sekwanie Paris Illumination z kolacją

Rejs Paris Illumination, serwis privilege, godzina 20h30 - czas trwania 3h
Cena = 640 € / 4 osoby

Kolacja na Wieży Eiffla

 Menu Opera, godzina 18h00.
Cena = 330 € / 4 osoby

KARNET NA KOMUNIKACJĘ MIEJSKĄ W PARYŻU

Karnet na komunikację miejska w Paryżu strefy od 1 do 3 tj centrum Paryża

Metro w ParyżuCena = 94 € / 4 osoby

Ubezpieczenie turystyczne KL, NW, bagaż - informacje o karcie NFZ:

Ustawa o „usługach turystycznych” zobowiązuje nas do ubezpieczenia Państwa podczas podróży. Proponujemy więc ubezpieczenie firmy Signal Iduna Bezpieczne Podróże - KL 20.000 euro (0,68 euro / dzień / os.), NNW – 15.000 zł (0,48 zł / dzień / os.) , bagaż 1000 zł (1 zł / dzień / os.) - dzieci mają zniżkę 20%. Na życzenie ubezpieczającego, po opłaceniu dodatkowej składki, zakres umowy ubezpieczenia może zostać rozszerzony o różne ryzyka. Oczywiście możecie Państwo zrezygnować z powyższego ubezpieczenia jeżeli już posiadacie takie ubezpieczenie.
Ubezpieczenie (06.09 - 09.09.2012) Cena =

BIURO PODRÓŻY - WARUNKI REZERWACJI

Umowa:W przypadku akceptacji powyższej propozycji przygotujemy Państwu umowę – zgłoszenie. Prześlemy również Warunki uczestnictwa w naszych imprezach, warunki związane z ubezpieczeniem i inne niezbędne dokumenty.
Płatność:Opłata za powyższe świadczenia wiąże się z zapłatą zaliczki 30 % wartości świadczeń lub pełnej wpłaty gdy umowa zawierana jest na mniej niż 30 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej lub zawiera świadczenia typu bilety lotnicze. Na 30 dni przed wyjazdem dokonują Państwo dopłaty 70 % wartości świadczeń.
- płatność może nastąpić również w EURO lub PLN wg kursu euro Banku PeKaO S.A. tabela sprzedaż
- kopię zapłaty należy przesłać na adres mailowy, z którego otrzymali Państwo umowę lub na fax 071 3435315, 071 3421635.
Rezerwacja:

- informujemy, iż z uwagi na fakt, że powyższe propozycje zostały przygotowane w oparciu o nasz dostęp do tzw. „dynamicznych” systemów rezerwacyjnych, istnieje możliwość wystąpienia sytuacji, w której może wystąpić zmiana ceny lub świadczenia będą już nie dostępne. W takim przypadku natychmiast skontaktujemy się z Państwem przedstawiając propozycję alternatywną. Po jej akceptacji dokonamy natychmiastowej rezerwacji świadczeń a w przypadku braku zainteresowania innymi świadczeniami gwarantujemy 100% zwrotu wpłaconej kwoty.
- dokonanie rezerwacji zamówionych świadczeń potwierdzimy Państwu mailem zwrotnym.

Dokumenty podróży:Po dokonaniu końcowej wpłaty wystawimy i przesyłamy pocztą lub mailem dokumenty podróży tj. vouchery, polisy, opisy, plany dojazdu i inne niezbędne dokumenty.

 

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji.

 

Opinie naszych Klientów o BP Promotion / Wakacje we Francji