lotnisko Beauvais pod Paryżem

Lotnisko Beauvais

Jak dostać się z lotniska Beauvais do centrum Paryża?

Aby dostać się lotniska Beauvais do centrum Paryża możemy Wam zaproponować następujące środki transportu

  • Shuttle bus:  jest to autobus który z lotniska Beauvais dowozi Was do placu Porte Maillot.  Przy placu Porte Maillot możecie Państwo wziąć taxi do aparthotelu bądź skorzystać z metra (tuż obok znajduje się stacja metra Porte Maillot). Czas jazdy z lotniska do Paryża to około 75 minut. Na miejscu odjazdu warto być nieco wcześniej, by spokojnie zająć miejsce w autobusie.

Bilet na przejazd schuttle busem z lotniska Beauvais do Paryża

Lotnisko Beauvais - Paryż / Plac Porte Maillot
Cena w jedną stronęCena w dwie strony

Bilet

 18  €36 €

(przejazd darmowy dla dzieci poniżej 3 roku życia)

  • Bus: zabiera Klientów z lotniska i dowozi do samego hotelu (możliwy przejazd z innymi Klientami). Busy kursują z lotniska do następujących miejsc: Paryż (20 dzielnic), Aubervilliers, Bagnolet, Boulogne Billancourt, Charenton le Pont, Clichy, Gentilly, Issy les Moulineaux, Ivry-sur-Seine, Les Lilas, Le Kremlin Bicêtre, Le Pre Saint Gervais, Levallois Perret, Malakoff, Montreuil sous Bois, Montrouge, Neuilly-sur-Seine, Saint Denis, Saint Mandé, Saint Maurice, Saint Ouen, Pantin, Vanves, Vincennes.

Voucher na przejazd busem z lotniska Beauvais do Paryża

Lotnisko Beauvais - Hotel
Cena w jedną stronęCena w dwie strony

Bilet

34  €68 €
  • Taxi: jest to dość drogi transfer aczkolwiek jest chyba najbardziej wygodny. Koszt przejazdu taksówką z lotniska do hotelu w Paryżu to około 150 € / w jedną stronę. Orientacyjny czas jazdy to 60-90 minut  w zależności od pory dnia i panującego ruchu.

Lokalizacja lotniska Beauvais pod Paryżem: