Witamy, dziś jest Piątek    27 Marzec, 2015      Logowanie: gość   Gadu-Gadu 44115850Gadu-Gadu 1755222

Wakacje we Francji - Saint Tropez. Wczasy na Lazurowym Wybrzeżu to gwarancja wypoczynku. Proponujemy tylko sprawdzone apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu z basenami i ogrodami. Zarezerwuj noclegi w apartamentach lub hotelach.

Lazurowe Wybrzeże Saint Tropez  Lazurowe Wybrzeże Saint Tropez  Lazurowe Wybrzeże Saint Tropez

Lazurowe Wybrzeże
Saint-Tropez

Saint-Tropez to jedno z najbardziej znanych miast na francuskim wybrzeżu Morza Śródziemnego, nad zatoką o tej samej nazwie. Malowniczy port i typowe uliczki stanowią atrakcję przez cały rok. Latem mały port rybacki przeobraża się w duży port turystyczny, przy którym cumują największe na Lazurowym Wybrzeżu jachty. Wspaniałe plaże piaszczyste 6 km. Saint-Tropez posiada bardzo bogate dziedzictwo kulturowe i historyczne. Rozrywki: restauracje, piano-bary, dyskoteki. Kamienice z kolorowymi fasadami, wąskie uliczki, gwar na ulicach.. To wszystko wpływa na niepowtarzalna atmosferę miasta.

Sport i rekreacja: szkółka żeglarska, tenis, ośrodki odnowy biologicznej. Liczne imprezy odbywające się w ciągu całego roku: regaty, Bravades, wystawa antyków, wystawa malarstwa itp. St Raphael (stacja kolejowa) 37 km, Cannes 78 km.

Atrakcje turystyczne: kaplicę-muzeum Annonciade (muzeum malarstwa współczesnego), wały obronne z Cytadelą i z muzeum morskim, zabytkowe wieże (Tours Jarlier, Tour du Portalet, Tour Vieille), a także muzeum motyli (kolekcja licząca ponad 4500 gatunków).

Zobacz rezydencje w Saint Tropez:

Eden Parc Maeva
Amandine Maeva

Lokalizacja Saint Tropez na Lazurwym Wybrzeżu.


Wyświetl większą mapę

Dodatkowe świadczenia na Lazurowym Wybrzeżu.

Atrakcje turystyczne na Lazurowym Wybrzeżu

Zobacz nasze propozycje na Lazurowym Wybrzeżu. Liczne atrakcje turystyczne Lazurowego Wybrzeża są odwiedzane przez każdego turystę.

Hotele i apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu

Zobacz również inne nasze propozycje zakwaterowania na Lazurowym Wybrzeżu oraz zakwaterowanie w najbliższej okolicy.